О нас

Компанія« EUROTRADE »на ринку з 2002 року.

Компанія займається оптовими продажами світлотехніки в широкому асортименті, що робить нас вигідним партнером для будь-якої компанії, що спеціалізується на продажу світлотехнічної продукції.

У 2003 році ми створили власну торгову марку ULTRALIGHT, яка стала популярною в широкому колі українських споживачів. Це стало можливим завдяки тісній співпраці безпосередньо з заводами-виробниками, впровадження системи багатоступінчастого контролю якості, а так само широкого асортименту продукції, що поставляється.

У 2011 році відкрито ще один напрямок бізнесу компанії — виробництво. Ми створили підприємство з виробництва настінно-стельових світильників. Виробничі потужності дозволяють випускати широкий асортимент декоративних світильників, бра, підвісних світильників та люстр. Ця продукція пропонується ринку під торговою маркою «ДЕКОРА». Високотехнологічне, енергозберігаюче обладнання і технології, в поєднанні з якісною українською сировиною і кваліфікованими кадрами дозволяють випускати продукцію європейської якості за конкурентними українськими цінами. Свідченням цього є незмінно високий попит на продукцію «ДЕКОРА» на внутрішньому ринку, що постійно розширює асортимент та успішний експорт світильників в країни СНД, Східної Європи. І це лише початок…

«EUROTRADE» є офіційним дистриб’ютором відомих світових брендів LUSTERLICHT, LUTEC, та інших.

Нас обирають як надійного постачальника найбільші національні та міжнародні мережі будівельних гіпермаркетів Епіцентр, Нова Лінія, Олдi, Ашан, Леруа Мерлен.

Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками світильників, що дає можливість контролювати якість продукції і пропонувати доступні ціни.

Наша компанія має свій офіс в Китаї, в якому працюють українські фахівці, які контролюють якість продукції, що закуповується та своєчасність виконання замовлень виробництвом. Також, це дозволяє компанії постійно моніторити ринок і адекватно реагувати на всі зміни, що відбуваються.

Компанія має власну логістику, що забезпечує можливість поставляти нашу продукцію в різні куточки країни. Ми працюємо у всіх областях. Наші товари доступні покупцям на півночі і на півдні, на заході і на сході країни.

Щотижня машини компанії доставляють замовлення в усі регіони України.

Наявність філій зі складами в декількох обласних центрах дає можливість оперативно реагувати і швидко доставляти продукцію клієнтам.

Гнучкий підхід до роботи з кожним клієнтом дає можливість сформувати максимально вигідні умови співпраці. Крім цього, існують бонусні програми для постійних покупців, проводяться регулярні акції для всіх клієнтів компанії. «EUROTRADE» проводить щорічні зустрічі дилерів, допомагає проводити навчання торгового персоналу клієнтів. Ми цінуємо партнерські відносини і всіляко підтримуємо взаємовигідне співробітництво.

Система внутрішнього навчання дозволяє забезпечити високий рівень технічних знань персоналу. Крім цього, співробітники компанії регулярно проходять навчання в провідних тренінгових компаніях країни.

Викладені вище факти, в поєднанні з успішною стратегією розвитку компанії, дозволяє з оптимізмом дивитися в майбутнє, тому що «МИ РОБИМО ЖИТТЯ СВІТЛІШЕ».